محل تبلیغات شما

دوران راهنمایی یه همکلاسی داشتم که عاشق فرزاد فرزین بودتا اینکه یه روزی دوستم رفت و بهش گفت که به تازگی ازدواج کردهدختره وقتی اینو شنید زد زیر گریه.مثل ابر بهار اشک می ریختدوستش به دوستم گفتواسه چی بهش گفتی؟نمی دونی دوسش داره? وقتی می دیدم دخترا انقدر به یه ادم معروف علاقه مند میشن و به خاطرشون گریه می کنن و عذاب میکشندر حالی ک شاید اون فرد اصلا روحشم خبر ندارهدرک نمی کردممی گفتم چرا ادم باید به یه فرد مشهور علاقه مند شه در حالی ک می دونه هیچ وقت بهش نمیرسه.ادمای معروفم انقدر دورشون هستن ک نمی دونن کدومو باید انتخاب کنن .

فکر می کنم تا حدودی به این سرنوشت دچار شدماولین خواننده محبوبم مرتضی پاشایی بودوقتی ک فوت کردکرد(روحش شاد) خیلی ناراحت شدمو بیشتر پیگیر کاراشهمه اهنگاشو دانلود کردمکلی عکس و فیلم.مجله ای ک عکس مرتضی و بیوگرافیش بود خریدم.مصاحبشو همش گوش می دادمنقاشیشو کشیدمتو چندتا برگهاسمشو و شعراشو و وصیت نامشو نوشتم.هنوزم دارمشون(:دومین خواننده محبوبم یوسف زمانی .اولش فقط به خاطر شباهت صداش به مرتضیولی بعد از خودشم خوشم اومد و پیگیر کاراش شدم و هستم(: فکر کنم سومین خواننده محبوبمو پیدا کردممحسن ابراهیم زاده.خیلی وقته اهنگاشو گوش میدماما دیروز ک رفتم اینستاش و کلیپاشو دیدم بیشتربه دلم نشست(:

این بچه ابرو نمیزاره واسه آدم

دنیای اسباب بازی ها^_^

اندر احوالات دانشگاه

ک ,یه ,شدم ,بهش ,مرتضی ,خواننده ,حالی ک ,در حالی ,پیگیر کاراش ,شدم و ,خواننده محبوبم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها